З’явилися шокуючі подробиці про здоров’я Міхаеля Шумахера

Семиразовий чемпіон світу у Формулі-1 німець Міхаель Шумахер знаходиться в комі, стверджує Auto-bild.ro з посиланням на члена сім’ї німецького гонщика. Він підключений до апарату штучного дихання і цілодобово знаходиться під наглядом лікарів.

За даними джерела, за час хвороби зріст 48-річного пілота зменшився з 174 до 160 сантиметрів, а вага – з 74 до 45 кілограмів.

«На жаль, він в комі, бореться за життя з останніх сил, але ми не думаємо, що у нього багато шансів. Всі люблять люди відвідують його щодня», – наводить портал заяву анонімного члена сім’ї.

В кінці грудня 2013 року Шумахер отримав черепно-мозкову травму під час катання на гірських лижах у французькому Мерибеле. В даний час він проходить курс реабілітації на власній віллі на березі Женевського озера в Швейцарії, куди був переведений з клініки восени 2014 по виході з коми.

З тих пір дані про стан Шумахера украй мізерні і суперечливі. Будь-які чутки про здоров’я Міхаеля незмінно спростовуються його представниками, які, в свою чергу, не дають ніякої офіційної інформації.

За даними ЗМІ, Шумахера скоро можуть перевезти на лікування в США. Відзначається, що колишній гонщик може бути переміщений в Даллас, де його сім’я володіє фермою великої рогатої худоби. У Далласі є фахівець з травм мозку на ім’я Марк Уікс, що має свою клініку, яка може стати «новою надією» для сім’ї Шумахер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *