Журналісти проаналізували зарплату керівника Укрзалізниці. Вражаючі цифри

В своїй декларації за 2017 рік Євген Кравцов вказав, що за рік отримав заробітну плату лише в розмірі 157 тисяч грн. Протягом 2018-го року зарплата очільника найбільшої державної компанії суттєво змінилися.

Про це пише сайт Залізниця без корупції.

Так згідно повідомлень про суттєві зміни в майновому стані на сайті електронного декларування, які подаються у випадку нарахування оплати праці в сумі понад 50 прожиткових мінімумів (88 100грн.), Євген Кравцов отримував від Укрзалізниці в середньому близько 920 тисяч гривень на місяць. 

Варто зауважити, що ця сума  не враховує нарахування в.о. Голови правління УЗ менші за 88 тисяч гривень, які можливо виплачувала залізниця.

Так за серпень 2018 року Кравцов вказав зарплату в розмірі 745 тисяч гривень. В липні було 645 тисяч. Найбільше ж керівник залізниці задекларував в лютому та березні цього року, що ймовірно пов’язано з нарахування річних премій за попередній рік.

Так в березні 2018 керівник залізниці задекларував оплату праці в розмірі 1 мільйон 205 тисяч гривень. В лютому – 2 мільйони 321 тисячу гривень.

Задекларована зарплата Євгена Кравцова в 2018 році:

Журналісти проаналізували зарплату керівника Укрзалізниці. Вражаючі цифри
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *