Жебрівський не помітив порушень під час свого призначення аудитором НАБУ

Колишній керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, а нині аудитор Національного антикорупційного бюро Павло Жебрівський заперечує, що під час його призначення на посаду було порушено законодавство.

Про це він сказав в інтерв’ю 5 каналу, коментуючи заяву глави НАБУ Артема Ситника про те, що Жебрівський не відповідає вимогам ст. 26 закону про бюро, а саме – не має міжнародного досвіду.

За його словами, є 4 пункти, за якими людина може бути призначена аудитором НАБУ: робота в правоохоронних органах, у прокуратурі, в судах за кордоном і робота в міжнародних організаціях.

«У правоохоронних органах у мене є досвід роботи, в прокуратурі – невеликий, але теж є досвід. А що стосується міжнародних організацій, то насправді з 2007 по 2012 рік я був членом Міжпарламентської асамблеї ОБСЄ від України», – заявив він.

Фактично, зазначив Жебрівський, у нього немає лише досвіду роботи в судах за кордоном.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Лещенко вважає, що, призначивши Павла Жебрівського третім аудитором Національного антикорупційного бюро, президент Петро Порошенко отримав потрібний йому склад комісії з аудиту НАБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *