Зеленський насправді не хоче дебатів, – співголова партії «Демократичний альянс»

Кандидат в президенти Володимир Зеленський викликав Петра Порошенка на дебати на НСК «Олімпійський». Однак штаб шоумена насправді не готовий до їх проведення, адже такий формат переговорів для Зеленського – некомфортний.

Співголова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько в ефірі 24 каналу сказав, що невпевнений, чи будуть дебати об’єктивними.

Читайте також: Це буде шоу, – Аласанія про умову Зеленського до Порошенка щодо дебатів на «Олімпійському»

«Володимир Зеленський не хоче проведення дебатів за тими правилами, які, умовно кажучи, йому є некомфортними. Йдеться про звичайні дебати, які були нещодавно на Суспільному, де експерти, журналісти налаштовані критично. Після них стає зрозуміло, чим живе кандидат, що він думає, які в нього позиції й так далі», – сказав Гацько.

За його словами, дебати – це ознака цивілізованої політики. Вони мають обов’язково відбутися, адже, як в інший спосіб визначатись виборцю? 

Люди не знають Зеленського як політика, вони знають його як шоумена, актора. Ми слухаємо його виступи та читаємо програму, однак, у нас до Зеленського є одне запитання – у момент агресії Росії він буде воювати чи буде повзти на колінах і домовляється з «чортом-лисим»? Це надважливе запитання, адже тут позиції Зеленського не є чіткими та зрозумілими,
– пояснив гість ефіру.

«Я прагнучи бути спокійним за суверенітет і незалежність своєї держави та її кордони, хочу вірити, знати та відчувати, що людина, яка претендує на посаду президента та верховного головнокомандувача, готова захищати та давати відсіч», – додав співголова партії «Демократичний альянс».

Зеленський насправді не хоче дебатів, – співголова партії "Демократичний альянс"
Що обіцяє зробити Володимир Зеленський

Зеленський викликав Порошенка на дебати: відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *