Власники авто масово подаватимуть до суду через закон про паркування – юрист

Юрист Володимир Караваєв заявив, що через закон про паркування власники авто масово подаватимуть до суду. Таку думку юрист висловив у коментарі для статті Катерини Петренко «Нові правила паркування: що зміниться та до чого призведе реформа?».

«Якщо я – власник авто і довірив комусь керування, а штраф виписують не на водія, який порушив, а на мене… Звісно, я заперечуватиму! Тому ми отримаємо велику судову практику з цього питання. Безсумнівно, люди звертатимуться до суду», – пояснив Караваєв.

Юрист зазначив, що підстави для звернення до суду дає Конституція, у якій чітко сказано, що в нас юридична відповідальність має індивідуальний характер.

За його словами, закон про реформи у сфері паркування автомобілів не вступить в силу з першого ж дня, бо матиме затримку з фіксацією.  

27 вересня вступив в дію Закон України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з реформування сфери паркування транспортних засобів».

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що невдовзі столична влада отримає повноваження, які дозволять їй врегульовувати штрафи за неправильне паркування та евакуйовувати автомобілі. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *