Власник інтернет-магазину побив клієнта, якому продали крадений телефон

Клієнт інтернет-магазину Stylus.ua Роман Рибальченко повідомив у Facebook, що його побив власник інтернет-платформи Андрій Карпюк.

За словами Рибальченка, він купив у магазині Stylus.ua електронну книгу Amazon Kindle Paperwhite, яка мала стати подарунком другові. Після того, як виявилось, що книга крадена чоловік почав телефонувати у колл-центр магазину, але там йому не допомогли. Гроші повернути пообіцяв знайомий топ-менеджер магазину.

Після цього Рибальченко відвідував конференцію The MarketingJazzz Fest, на якій був присутній власник магазину Андрій Карпюк. Знаючи про це жертва написала бізнесмену в Facebook, що йому було продано в магазині крадений товар. Під час листування Карпюк запропонував чоловікові зустрітися на конференції.

Коли ж вони зустрілися, то власник магазину, начебто, накинувся на Рибальченка з кулаками.

«Андрій на мене накидається. Починає бити мій ноутбук об стіл і підлогу, підскакує до мене і починає завдавати методичні удари кулаком мені в брову. За словами свідка, який зажадав від Андрія відійти від мене, і не чіпати, в процесі він примовляв «будеш мене вчити, будеш мені розповідати», – написав Рибальченко.

Після побиття Рибальченко зустрівся з Карпюком, але той не визнав свою провину і заявив, що вони просто поспілкувалися як «чоловік з чоловіком». Жертва написала на власника магазину заяву в поліцію.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *