Відмова Ради голосувати за законопроекти Зеленського: президент зробив різку заяву

Президент України Володимир Зеленський прокоментував відмову народних депутатів Верховної Ради голосувати за внесені президентом закони щодо зміни виборчої системи на позачергових виборах народних депутатів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  Зеленський написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами президента, незважаючи на те, що депутати проігнорували  ухвалення законопроекту про зміну виборчого законодавства, громадяни України оберуть на позачергових виборах нових політиків, здатних до реальних дій.

“Старі політики вибрали стару систему, тому що тільки вона дає їм шанс продовжити політичне життя. Вони розраховують за гроші і гречку знову пролізти до Верховної Ради. Але я переконаний, що вони помиляються. І навіть в мажоритарних округах ви оберете нових політиків, здатних змінити країну не на словах, а на ділі “, – зазначив Зеленський, звертаючись до українців.

“То що? Зробимо їх разом? 21 липня!” – закликав він виборців, нагадавши про дату позачергових парламентських виборів.

Як відомо, 20 травня у Києві відбулася церемонія інавгурації Володимира Зеленського, після принесення присяги народу України, президент звернувся до присутніх зі своєю першою промовою.

Виступаючи після урочистої присяги на вірність українському народові, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий розпустити ВР. 

У вівторок, 21 травня, президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо розпуску чинного складу парламенту.

Також стало відомо, що президент України Володимир Зеленський запропонував скасувати мажоритарну систему виборів, а також знизити прохідний бар’єр у Верховну Раду з 5% до 3%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *