Українець, який разом з британською експедицією підкорив Антарктиду

Простому хлопцеві з полтавського села Антону Омельченку вдалось потрапити в компанію британських аристократів та побувати в Новій Зеландії й Антарктиді. Українець разом з видатним Робертом Скоттом підкорив Південний полюс.

Антон Омельченко у Владивостоці познайомився з родичем видатного британця Роберта Скотта, який приїхав туди разом із директором кінного заводу.

Читайте також: Українець, якому вдалося підкорити 14 найвищих гір у світі

Тоді Роберт Скотт саме готував експедицію для підкорення Південного полюсу. Для відправи потрібні були добрі коні та їздові собаки, тому відважний підкорювач полярних широт відправив свого помічника, який мав відібрати 20 витривалих маньчжурських поні. 

Конюх Антон Омельченко готує для тварин

Його помічник порекомендував українця Антона Омельченка до складу експедиції. Незабаром він та його поні прямували до Нової Зеландії, а по той бік континенту до них поспішав корабель «Терра Нова» з рештою членів команди.

Команда складалася з 33-ьох членів, де за кожним були чітко закріплені обов’язки. Під час подорожі українець потоваришував з кавалерійським офіцером, ветераном англо-бурської війни – Лоуренсом Оутсом. Коли відзначали день зимового сонцестояння, вони разом з усією командою випили пуншу, а потім удвох танцювали до знемоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *