У Порошенка впевнені, що рейтинг президента росте

Заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко заявив, що причиною звинувачень у бік чинного президента, зокрема створення платної сітки агітаторів тощо, є зростання політичного рейтингу Порошенка упродовж останніх місяців.

Про це Березенко розповів у інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«Якщо ви пам’ятаєте, у травні-червні 2018 року за результатами різних соціологічних досліджень його рейтинг коливався від 5% до 7%, а сьогодні вже усі, без виключення, соціологічні компанії говорять, що підтримка складає 13-14% від усіх виборців, а якщо рахувати відсоток від тих, хто заявляє, що планує йти на виборчі дільниці – цей показник сягає 17-20%», – каже нардеп.

Березенко стверджує, що єдиний спосіб опонентів протистояти кампанії президента – звинувачувати у нечесній боротьбі та бажанні незаконними методами отримати перемогу.

Нардеп пояснює: саме тому #КомандуПорошенко обізвали технічною Тимошенко, Гриценко і політики «другого ешелону» – Андрій Садовий тощо. 

Нагадаємо, у штабі кандидата у президенти від «Батьківщини» Юлії Тимошенко заявили, що нині по всіх регіонах для неї скуповують голоси нібито за наказом провокаторів Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *