У МЗС України прокоментували претензії посольства Росії щодо виборів

У МЗС України прокоментували претензії посольства Росії щодо виборів

18 березня громадян РФ, за винятком дипломатів, не допускатимуть на територію російських дипломатичних установ для участі у виборах президента РФ

У Міністерстві закордонних справ України вважають блюзнірством посилання Росією на порушення Україною міжнародних правозахисних норм у зв’язку з недопуском російських громадян на територію російських дипломатичних установ для участі у виборах президента РФ. Про це написала у Twitter речник МЗС Мар’яна Беца.

"Блюзнірство. Незаконним є проведення РФ нелегітимних виборів в окупованому Криму, війна на Донбасі, захоплення заручників", — написала Беца.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив 16 березня, що громадяни РФ, за винятком дипломатів, не допускатимуться на територію російських дипломатичних установ для участі у виборах президента РФ. МЗС Росії у зв’язку з цим заявило, що ці кроки суперечать міжнародним правозахисним нормам. А у посольстві РФ в Україні заявили, що вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб у день голосування виборчі дільниці в російських закордонних установах в Україні були відкриті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *