У Львові чадним газом отруїлася молода жінка

19 грудня о 23.06 у Львові на вул. Грінченка, 31 (Шевченківський район) отруїлася, ймовірно, чадним газом місцева мешканка, 1988 року народження.

Про це повідомили в департаменті цивільного захисту ЛОДА.

Жінку у стані середнього ступеня важкості (12% карбоксигемоглобіну) було госпіталізовано у реанімаційне відділення Львівської ОКЛ.

Обставини події з’ясовуються.

Надзвичайники звертають увагу: порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:

  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів; не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *