У БПП знайшли позитив у виході Садового з виборчих перегонів: бюлетень буде коротший

Після виходу Андрія Садового із виборчої кампанії говорити про те, що ситуація на перших щаблях рейтингу суттєво зміниться, наразі не можна.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (фракція БПП) Григорій Шверк.

Політик, відповідаючи на запитання, як зняття кандидатури міського голови Львова, лідера «Самопомочі» Андрія Садового вплине на рейтинги інших претендентів на президентський пост напередодні виборів, зауважив, що якби таке об’єднання відбулося дещо раніше, це додало би більше синергії цьому об’єднанню.

Нардеп зауважив, що не погоджується із думкою про те, що ідеологічне поле у Садового та Гриценка – одне, оскільки в їхній ідеології є розбіжності, проте обидва політики належать до демократичного табору, а тому їхнє об’єднання є природним.

«Якщо останні десять людей у рейтингу зроблять так само, це призведе лише до одного – бюлетень буде коротший, а на все інше значним чином не вплине… Мені здається, що для цього об’єднання було б якісніше, щоб ще декілька людей прийняли таке рішення, незважаючи на рейтинг. Це лише б додало Анатолію Гриценку», – зазначив Григорій Шверк.

З його слів, до цього моменту визначились три лідери президентських перегонів, і надалі, ймовірно, з’явиться четвертий. Нардеп додав, що говорити про те, що у виборчих перегонах ситуація на перших щаблях суттєво зміниться, наразі не можна.

Нагадаємо, міський голова Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Андрій Садовий повідомив, що його політична сила братиме участь у парламентських і місцевих виборах.

Як повідомляли, Дмитро Гнап заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на виборах Президента України на користь кандидата від об’єднаних демократичних сил після того, як його рішення підтримає партійний з’їзд, що відбудеться 2 березня у Дніпрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *