Справа «Трейд Коммодіті»: адвокат заявив про зруйнування головного доказу

Адвокат одного з інвесторів компанії «Трейд Коммодіті» Віталій Касько заявив, що Адміністративний апеляційний суд залишив чинним рішення першої інстанції щодо скасування акту Держаудитслужби, на якому побудовані звинувачення НАБУ на адресу Міноборони в завданні збитків при закупівлі палива у «Трейд Коммодіті».

Відповідне рішення Адміністративний апеляційний суд ухвалив у четвер, 27 вересня, передає Економічна правда.

За словами Каська, Апеляційний суд остаточно визнав, що акт Держаудитслужби, на підставі якого було порушено кримінальне провадження, і який є по суті єдиним доказом у кримінальній справі щодо так званого розкрадання коштів при закупівлі пального Міноборони у «Трейд Коммодіті» є незаконним і необґрунтованим.

«Суд дослідив умови закупівлі і визнав, що коригування цін здійснювалося у відповідності до закону. По суті цей єдиний доказ, на якому ґрунтувалося кримінальне провадження, у четвер був зруйнований», – додав адвокат.

Крім того, він зазначив, що слідство у кримінальному провадженні закінчено і захист вже ознайомився з матеріалами справи.

Нагадаємо, суд дозволив детективам Національного антикорупційного бюро затримати й доправити до суду директора компанії «Трейд Коммодіті» Вадима Майка, який переховується від правоохоронців за кордоном.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *