Справа Мартиненка: адвокат каже, що НАБУ і САП хочуть на роки затягнути суд

Адвокат Мартиненка стверджує, що близькі до НАБУ прокурори САП гальмують цю справу в Шеченківському райсуді Києва

НАБУ і САП намагаються на роки затягнути розгляд в суді так званої «справи Мартиненка» та позбавити Миколу Мартиненка права на справедливе правосуддя. Про це заявив адвокат Петро Бойко, повідомляє прес-служба екс-депутата.

За словами адвоката, є чітка тенденція: близькі до НАБУ прокурори САП різними способами гальмують цю справу в Шеченківському райсуді Києва.

«Складається враження, що в одному алгоритмі з ними діють і судді. З такими темпами розгляд справи займе два роки», — сказав Бойко.

Захисник Мартиненка навів приклади того, як штучно затягується розгляд справи.

«САП умисне дублює однакові матеріали з різних томів справи. Наприклад, прокурори САП зачитують матеріали від швейцарської прокуратури із відомої флешки. А потім дублюють те ж саме як ще один свій доказ, але з посиланням на незаконно вилучене в адвоката Ігоря Керезя. Хоча це було грубим порушенням адвокатської таємниці з боку НАБУ. А матеріали адвокат офіційно отримав від швейцарської прокуратури, там навіть стоїть їхній штамп», — наголосив Петро Бойко.

«Або коли прокурори САП подають матеріали іноземною мовою без перекладу чи неправильно оформлені – це природно викликає апеляції з боку захисту. Чи коли прокурори приходять на судові засідання неготовими і з неналежними документами, а суд дозволяє їм відкласти виправлення на наступні засідання», — вказав захисник.

Адвокат наголосив, що Шевченівський суд практично всі процесуальні рішення ухвалює на користь САП – навіть там, де порушення закону очевидні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *