Синоптикиня повідомила, якої погоди очікувати українцям на вихідні

В Україні на вихідних очікується +12+15 градусів, на Півдні очікується +14+19 градусів, в деяких регіонах пройдуть дощі.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

«Ізобарична поверхня, тобто, поверхня з однаковим атмосферним тиском, у приземному шарі є поверхня у 1000 мілібар. А на висоті півтора кілометри ця поверхня у синоптиків називається вже 850 мілібар. І, як показує прогностична карта температури повітря на висоті 850 мб (карта 1), на найближчу ніч, у нас буде холодно», – пише Діденко.

За її словами, ізотерма (лінія з однаковою температурою повітря) у нуль градусів і нижче охопить практично всю Україну. Окрім Закарпаття, південно-східної частини та Сходу.

Вона уточнила, що це означає, що в межах цієї ізотерми найближчої ночі ймовірні заморози 0-3 градуси.

Проте вже завтра вдень температура повітря підвищиться скромно, +12+15 градусів, на Півдні очікується +14+19 градусів.

Синоптикиня зазначає, що у суботу пройдуть дощі на Житомирщині, Рівненщині, у Дніпропетровській області та в східній частині України. На решті території – без істотних опадів.

Вітер буде з північного заходу, 5-12 м/с, поривчастий.

У Києві 21-го вересня погода передбачається переважно сухою, але холодною та вітряною. Вночі +3+5 градусів, на околицях можливі заморозки 0-3 градуси, завтра вдень близько +12 градусів.

«У неділю, 22 вересня, у столиці суттєво потепліє, до +20 градусів, буде багато сонця, проте з поривчастим вітром. День осіннього рівнодення, 23 вересня, також очікується сонячним, проте знову трохи похолодає», – резюмувала Діденко.

Читайте також: Українців попереджають про нічні заморозки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *