Саакашвілі краде в Зеленського: спрогнозовано зміни в партійних рейтингах

Рейтинг «Слуги народу» перестав зростати. «Голос» серйозно відбирає бали у «Європейської солідарності». У «Слуги народу» він теж відбирає. Відкусити у Зеленського може і Саакашвілі.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Політтехнолог прогнозує, що парламентські вибори в Україні будуть «не дуже чистими». Водночас він сподівається, що грубих порушень на виборах не буде.

Також Борис Тизенгаузен зауважив, що уже зараз відома «трійця», яка, найімовірніше, пройде до Верховної Ради. Однак навіть за декілька днів до виборів, підкреслив політтехнолог, рейтинги партій можуть змінитися.

«Відкусити у Зеленського може і Саакашвілі. Бо якщо люди голосуватимуть проти Порошенка, то, вони будуть вибирати ту людину, яку Порошенко викинув з країни», – зауважив Борис Тизенгаузен.

На його думку, пройде у парламент наступного скликання і партія "Батьківщина", адже на сьогодні вона має найміцнішу і найстійкішу партійну структуру.

"Тобто можемо прогнозувати, що "Європейська солідарність", і, наприклад, партія Ляшка не потраплять у парламент. Смешко також втрачає шанси. Щодо "Опозиційної платформи – За життя", їм також треба накинути бали",– прокоментував Борис Тизенгаузен.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування Агентства суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій, за партію «Слуга народу» готові віддати голоси 39,3% тих, хто визначився зі своїм вибором. Партію «Опозиційна Платформа — За Життя» підтримують 13,5% виборців. Також до п'ятірки найпопулярніших партій входять «Голос» — 8,5%, ВО «Батьківщина» — 7,9%, «Європейська Солідарність» — 7,5%.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *