Програма розвитку громадянського суспільства виконується не повною мірою – експерт

Стан реалізації національної стратегії розвитку громадянського суспільства в регіонах не повною мірою відповідає завданням національної політики.

Про це під час прес-конференції повідомив голова аналітичного відділу ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Андрій Крупник, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

На програму розвитку громадянського суспільства, яка розрахована на 3 роки, виділено 321 млн 800 тис. гривень, повідомляє аналітик.

«Середній рівень реалізації національної стратегії складає 70%. Ці матеріали ми доводимо до уряду і до Адміністрації президента. За цим питанням дуже слідкують партнери України в ЄС.  Ми виявили велику розбіжність у рівні підготовки офіційних кадрів. Відношення чиновників від повного пофігізму до великої зацікавленості», – сказав Андрій Крупник.

Він також констатував явну нестачу професійних кадрів для втілення стратегії в обласних адміністраціях.

Як повідомлялося раніше, згідно з опитуванням, проведеним фондом «Демократичні ініціативи» та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, 62,4% українців не готові терпіти тимчасове зниження рівня життя, до якого може призвести реалізація реформ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *