Пристайко: Наступна зустріч у нормандському форматі повинна відбутись наприкінці літа

У Парижі, 12 липня, відбулася зустріч між радниками глав держав та урядів України, Німеччини, Франції та Росії, які досягли певних домовленостей. Наступна зустріч повинна відбутись вже наприкінці літа, але за умови, що хоча б частина з узгодженого раніше буде виконана.

Про це на брифінгу заступника керівника Офісу президента України, який транслював телеканал ZIK сказав Вадим Пристайко.

«У Парижі ми домовилися про те, що наступного зустрінемося для того, щоб подивитись, чи відбувається прогрес у тих питаннях, які обговорювалися у липні. Тому наступна зустріч повинна відбутись вже вкінці літа», – сказав Пристайко.

За його словами, також йшла мова про те, коли лідери наших країн, зокрема, України, Німеччини, Франції та Росії, зможуть зустрітися.

«Всі погодились, що це має відбутися максимально швидко, але ми не можемо проводити зустрічі лідерів, якщо не бачитимемо виконання певних досягнутих домовленостей. Адже лідери зустрічались не так багато разів і тому є завдання зафіксувати домовленості ті, які виконані і, скажімо, намалювати ті наступні кроки, які лідери готові підтримати і спрямувати діяльність своїх команд», – зазначив він.

Він наголосив, що все залежить від виконання домовленостей.

«Уявимо, що сьогодні вівторок, ми зустрічались у п’ятницю і виділили приблизно місяць на окремі питання. Подивимось, яким чином за місяць буде досягнуто тих результатів, про які було домовлено між нами, і вже тоді будемо рекомендувати лідерам», – додав Пристайко.

Нагадаємо, заступника керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко заявив про те, що зустріч, яка відбулася у Парижі в п’ятницю, 12 липня, між радниками глав держав та урядів України, Німеччини, Франції та Росії була досить продуктивною. Адже вдалося досягти певних домовленостей, зокрема, щодо обміну полоненими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *