Правоохоронці прийшли з обшуками в офіс Dragon Capital

В ході обшуків вилучається техніка. В офісі інвестиційної компанії Dragon Capital проводяться обшуки ubr.ua

В офісних приміщеннях інвестиційної компанії Dragon Capital проходять обшуки, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Мені тільки що написали, як на це реагувати, я навіть не знаю. Мені зараз написали інформацію, що зараз йдуть обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital… Вилучають там техніку», — заявив прем’єр на засіданні уряду в середу. Як повідомила у Facebook керівник прес-служби Dragon Capital Ольга Білобловска, обшуки пов’язані з обвинуваченням у незаконному використанні програмного забезпечення. При цьому, силовики, за її словами, хочуть вилучити усі комп’ютери і паралізувати роботу компанії. «Багато хто з вас знають — зараз СБУ проводить у нас в офісі Dragon Capital обшук.

Має рішення суду на вилучення комп’ютерної техніки. Мова йде про незаконне використання програмного забезпечення. При цьому компанія легально та офіційно купила цю програму. Хочуть вилучити всі комп’ютери та паралізувати роботу», — написала вона.

За словами головного редактора видання «Новий Час» Віталія Сича (інвестором видання виступає Dragon Capital), названий правоохоронцями привід для обшуку є «смішним», оскільки використання виключно легального ПЗ є принциповою позицією Dragon Capital. Справжні причини обшуків, на його думку, полягають «у протистоянні між гендиректором Dragon Capital Томашом Фіалою (він же президент Європейської Бізнес Асоціації) з одного боку і віссю Кононенко-Грановський-Адамовський з іншого.» 
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *