Працює в Європарламенті: спливли несподівані подробиці про дочку Пєскова

Дочка прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова працює стажером в Європейському парламенті і має безперешкодний доступ до низки документів Європейського союзу.

Про це йде мова в розслідуванні журналістів Радіо Свобода Григорія Жигалова, Рікарда Йозвяка і Джерачіни Тухіної, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Двадцятиоднорічна Єлізавета Пєскова офіційно зареєстрована стажером в офісі французького євродепутата Емеріка Шопрада, який публічно підтримував анексію українського Криму Росією в 2014-му.

«Пані Пєскова, безумовно, дочка важливої в Російській Федерації персони, але як студент, вона має не менше прав, ніж інші молоді люди, що проходять стажування як частину їхнього навчання», — написав Євродепутат Емерік Шопрад в елекронному листі на адресу Радіо Свобода.

Він додав, що Пєскова наразі не веде професійної діяльності у Росії, ні в приватних, ні в державних інституціях.

«Відповідно, тут не може бути конфлікту інтересів у виконанні мого мандату депутата Європейського Парламенту», — зазначив Емерік Шопрад.

У якості стажера, донька прес-секретаря Володимира Путіна має безперешкодний доступ до будівель Європарламенту як в Брюсселі, так і в Страсбурзі. Вона також може відвідувати засідання усіх комітетів та інші зустрічі.

Що також важливо, Єлізавета Пєскова як стажер має має доступ як до внутрішньої комп’ютерної мережі Європейського парламенту, так і до внутрішньої мережі євродепутата як члена ЄП.

Стажери в Європарламенті отримують зарплату з бюджета євродетутата, який формується з грошей європейських платників податків.

“Уявляєте, якби діти прес-секретаря Білого дому або Держдепу пішли працювати стажером в Російську думу, до депутатів від ЛДПР? Ось і ми теж не уявляємо”, – коментує новину блогер Мuд Роисси в Twitter.

Працює в Європарламенті: спливли несподівані подробиці про дочку Пєскова

Нагадаємо,  Єлізавета Пєскова побувала в гостях у Рамзана Кадирова, де вчилася стріляти і готувати національні страви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *