Постачання зброї у Лівію: Росія готує чергову інформаційну провокацію проти України

Кремлівські пропагандисти мають намір реанімувати тему «незаконних поставок зброї літаками Іл-76 українських приватних авіакомпаній, які недавно були знищені в Лівії».

Найближчим часом планується масоване тиражування в іноземній і російському сегменті фейків на дану тему, з посиланням на «українські джерела», передає  Інформаційний спротив.

Як повідомлялося, інформаційне паразитування Кремля на темі нового «українського сліду» в лівійській війні виявилося провальним, як і спроба тижневої давності прив’язати нашу країну до скандалу напередодні Радбезу ООН. Убогій спробі російських спецслужб дискредитувати Україну не повірили навіть самі російські «ЗМІ».

6 серпня російська пропагандистська машина розгорнула масовану інформаційну атаку на Україну і її міжнародну репутацію. В епіцентрі конструкції нового міжнародного скандалу знову опинилася лівійська тема. І знову жалюгідні потуги прив’язати Київ до збройної теми шляхом поширення неправдивих повідомлень про те, що українські авіакомпанії перевозять заборонені вантажі для підтримки воюючих сторін в Лівії.

Інцидент зі знищенням двох транспортних літаків Іл-76 в Лівії повинен був стати інформаційною бомбою для підриву української репутації. Але за фактом атака провалися.

Нагадаємо, Україна хоче доєднатися до розслідуванння нападу у Лівії на український транспортний літак Іл-76.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *