Посадовці «Спецтехноекспорту» вкрали й вивели за кордон $2,6 млн

Національне антикорупційне бюро підозрює посадовців ДГЗП «Спецтехноекспорт», який входить до складу держконцерну «Укроборонпром», у змові з невстановленими особами й заволодінні впродовж 2015-2016 років бюджетними коштами в сумі 2,6 млн доларів.

Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на ухвалу Солом’янського райсуду Києва.

Так, у 2015 році «Спецтехноекспорт» уклав з іноземною компанією Global Marketing SPL TD угоду про надання послуг, пов’язаних із виконанням контракту для Міноборони Індії, який було підписано роком раніше.

Насправді ж, як з’ясувало НАБУ, умови угоди з іноземною фірмою виконані не були, але сторони підписали акти виконаних робіт, на підставі яких «Спецтехноекспот» перерахував фірмі 2,6 млн доларів на рахунок Noor Islamic Bank в Об’єднаних Арабських Еміратах.

У зв’язку із цим детективи бюро звернуться до правоохоронців ОАЕ із запитом про міжнародну правову допомогу, зокрема, про отримання інформації щодо розташування офісу чи іншого приміщення компанії Global Marketing SPL TD.

Керівником «Спецтехноекспорту» нині є уродженець Одеси Павло Барбул. Його батько Олексій Барбул раніше очолював управління дорожнього господарства Одеської міськради, а також був засновником БФ «Югавтодор», яка згодом змінила назву на ПП «Київшляхбуд». Ця фірма підконтрольна оточенню мера Одеси Геннадія Труханова.

Як відомо, міського голову Одеси Геннадія Труханова 14 лютого затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль» і співробітники НАБУ оголосили йому підозру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *