Порошенко відповів на ультиматум Зеленського, а в мережі згадали Вакарчука

Петро Порошенко відповів на заклик кандидата в президенти України Володимира Зеленського провести дебати на НСК “Олімпійський”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Twitter глави держави.

При цьому Петро Порошенко зазначив, що політичні дебати – це не шоу:

“Дебати – це не шоу. Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки й десятиріччя вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандуючим – це не гра, це не бажання сподобатися».

Крім того Петро Порошенко нагадав своєму опоненту, що існують правила, які прописані в законі: «Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть проходити на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всім телеканалам для десятків мільйонів людей».

«Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», – підсумував свій виступ президент України.

Тим часом в мережі жартом відреагували на пропозицію Зеленського провести дебати на стадіоні. Опубліковано фото відомого українського музиканта Святослава Вакарчука і лідера групи «Океан Ельзи», з підписом: «Ні, Володю, збирати Олімпійський в цій країні можу тільки я».

Порошенко відповів на ультиматум Зеленського, а в мережі згадали Вакарчука

Нагадаємо, раніше в Центральній виборчій комісії офіційно заявили, що відбудеться другий тур президентських виборів.

Користувачі соцмереж відреагували на ультиматум кандидата у президенти України Володимира Зеленського своєму опоненту у другому турі Петру Порошенку щодо дебатів на НСК “Олімпійський”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *