Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства з політичних мотивів – адвокат

Захист лідера «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі має намір довести, що президент Петро Порошенко позбавив його українського громадянства з політичних мотивів.

Про це заявив адвокат політика Руслан Чорнолуцький під час засідання Касаційного адміністративного суду Верховного Суду, передає кореспондент UA1.

«Ми доведемо і скасуємо цей указ (про припинення громадянства – ред.). Якщо не тут, в системі нашої, підконтрольної президенту, судової гілки влади, то в Європейському суді з прав людини – точно», – заявив Чорнолуцький.

Адвокат наголошує: в матеріалах справи є докази, які свідчать – працівники Державної міграційної служби України знали, що у Грузії є порушені кримінальні справи на Саакашвілі, але це не завадило їм тоді надати позитивний висновок щодо надання йому громадянства.

«Після того, як пан Саакашвілі почав критикувати цю владу на чолі з президентом, президент за політичними мотивами взяв і позбавив його громадянства», – зазначив Чорнолуцький.

Адвокат також висловив сподівання, що вирок у судовій справі Саакашвілі проти Порошенка буде винесено вже через декілька засідань.

Раніше повідомлялося, що суд відмовився зобов’язати президента Петра Порошенка брати особисту участь у судовому розгляді позову лідера «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі щодо позбавлення його громадянства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *