Підозрюваному у здійсненні теракту в Новій Зеландії висунули 89 обвинувачень

Брентону Тарранту, який здійснив смертельні атаки на мечеті в новозеландському місті Крайстчерч, висунули 50 обвинувачень у вбивстві і 39 – у спробі вбивства у справі про теракт.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«28-річному австралійцю висунули 50 обвинувачень у вбивстві і 39 – у спробі вбивства у справі про теракт у двох мечетях у новозеландському Крайстчерчі 15 березня», – ідеться в повідомленні.

Підозрюваний має постати перед судом Крайстчерча через аудіовідеозв’язок з Окленда 5 квітня.

Суд заборонив засобам масової інформації знімати або фотографувати обвинуваченого після того, як він відмовився від призначеного судом адвоката, викликавши побоювання, що таким чином він хоче представляти себе сам і намагатиметься використати суд як пропагандистську платформу.

Громадянин Австралії Брентон Таррант, який здійснив смертельні атаки на мечеті в новозеландському місті Крайстчерч, захоплювався хрестоносцями та відвідав низку східноєвропейських країн, де в середньовіччі сталися видатні битви проти турків-османів.

Відповідно до опублікованих фотографій на його сторінці у Facebook, Таррант також перебував і в Австрії, ймовірна дата перебування у Відні – 26 листопада 2018 року, також він був у Каринтії, Зальцбурзі, Інсбруку.

Унаслідок нападу на дві мечеті у Новій Зеландії 15 березня загинули 50 осіб, ще 50 зазнали поранень. Незадовго до здійснення нападу 28-річний Таррант оприлюднив у соцмережах 74-сторінковий маніфест антиіммігрантського спрямування. Таррант вів пряму трансляцію розстрілу парафіян у мечеті Ан-Нур.

17 березня Тарранта заарештували до 5 квітня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *