Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу

Вчора, 14 травня, відбувся перший півфінал Євробачення-2019 в Ізраїлі і глядачі з нетерпінням чекають продовження шоу 16 травня. Незважаючи на те, що перша десятка фіналістів вже визначена, букмекери продовжують робити свої прогнози та ставки на переможця конкурсу. Представник Нідерландів вже протягом кількох місяців залишається незмінним лідером.

64-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2019 відбудеться в Ізраїлі, у Тель-Авіві. Півфінал співочого шоу відбувся 14 травня, другий півфінал – 16 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 18 травня. 

Читайте також: Євробачення-2019: хто пройшов у фінал

Євробачення-2019
Коли дивитись Євробачення-2019 / 24 Канал

Після гучного скандалу з MARUV, яка перемогла у Нацвідборі Євробачення-2019, Національна суспільна телерадіокомпанія України ухвалила рішення відмовитись від участі в головному конкурсі в Ізраїлі. Через це позиція України в рейтинговій таблиці зникла. Раніше Україна навіть не входила в топ-10 кращих, а після перемоги на відборі MARUV Україна піднялася в рейтингу і посіла четверте місце.

Читайте також: Сергій Лазарєв презентував конкурсну пісню до Євробачення-2019: відео

Прогнози на переможця у конкурсі Євробачення

Останні букмекерські прогнози з’явились на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення сьогодні, 15 травня. Місце переможця, як і раніше, пророкують Нідерландам. Країну представить виконавець Дункан Лоренс з піснею Arcade. Друге місце наразі посідає представник Швеції – Джон Лундвік з піснею Too Late for Love. А от трійку лідерів закріплює учасниця від Австралії – Кейт Міллер-Хейдке з піснею Zero Gravity. На четвертому місці наразі розмістився учасник від Росії Сергій Лазарєв з піснею Scream, який останніми днями «скаче» з 2 на 4 місце і навпаки. У десятці перших також розмістились представники країн Ісландії (які раніше мали тверде 10 місце), Франції, Азербайджану, Італії, Швейцарії, Мальти та Кіпру.

Читайте також: Євробачення-2019: онлайн-трансляція першого півфіналу

Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу
Букмекерські прогнози на Євробачення-2019

Читайте також: Євробачення-2019: де і коли дивитися пряму трансляцію першого півфіналу

Чому розгорівся скандал довкола участі MARUV у Євробаченні-2019?MARUV перемогла у фіналі Нацвідбору Євробачення-2019 та отримала право представляти Україну на пісенному конкурсі. Проте чимало українців висловлювалися проти виступу артистки на конкурсі від України, адже MARUV продовжує гастролювати Росією. Співачка свої концерти в Росії аргументувала тим, що цими виступами сприяє «миру між країнами».

При цьому MARUV заявила, що вважає Крим територією України, але не змогла однозначно відповісти на питання про війну на Донбасі. Співачка сказала, що це дуже складне запитання для неї, адже її близькі втратили домівки на Донбасі, і їй про це дуже важко говорити. MARUV додала, що «хоче, аби настав мир, і щоб нарешті це закінчилося».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *