Німецькі політики вибухнули обуренням через загрозу санкцій США за «Північний потік — 2»

У Німеччині низка політиків розкритикувала посла США в Німеччині Річарда Гренелла за його попередження про санкції у бік прихильних до «Північного потоку-2» німецьких компаній, які беруть участь в проекті «Північний потік — 2».

Про це повідомляє Spiegel.

Читайте також: «Не німецько-російський проект»: МЗС Німеччини відповіли на критику щодо «Північного потоку-2»

24 канал писав, що Гренелл відправив листи компаніям у ФРН, в яких пригрозив можливістю санкцій з боку Вашингтона через підтримку будівництва газопроводу «Північний потік-2». 

Він також додав, що, «якщо через запуск «Північного потоку-2» і «Турецького потоку» європейські поставки газу через Україну стануть надлишковими, Київ втратить своє значення в сфері політики безпеки, через що зросте ризик інтервенцій з боку Росії».

У Бундестазі представники окремих політичних сил вибухнули обуренням. Так, заступник голови фракції «лівих»  Фабіо Де Мазі стверджує, що такі дії Вашингтона нібито суперечать міжнародному праву. На його думку, у Гренелл склалося враження, що він «є намісником імператора» з США.

Очевидно, у посла США склалося враження, що він є намісником імператора з Вашингтона в Німеччині,
– пише видання

Окрім того, заступник голови Соціал-демократичної партії Німеччини Ральф Штегнер на своїй сторінці у «Твіттері» заявив, що в ФРН «пройшли часи верховних комісарів», які керували країною відразу після закінчення Другої світової війни.

«Чи знає Гренелл, що часи верховних комісарів в Німеччині вже пройшли?», – написав він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *