Невідомі в балаклавах і з битами напали на активіста, який свідчив за справою Гандзюк, – нардеп

На Херсонщині невідомі з битами та у балаклавах напали на місцевого активіста – сталося це біля під’їзду будинку, де він мешкає. За словами члена Тимчасової слідчої комісії щодо нападу на активістів Ігоря Луценка, інцидент є пов’язаним з тим, що чоловік їм допомагає.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

Дивіться також: Кримінальний Херсон: як бандити та сепаратисти шокували народних депутатів

За словами політика, напад на активіста стався у понеділок, 17 грудня, але той попросив не розголошувати його ім’я та подробиці події.

«Можу сказати так: є неспростовні докази, що це пов’язано з діяльністю нашої тимчасової слідчої комісії, оскільки саме тим, хто їй допомагає, передавали «привіт» нападники – вони так і висловилися під час нападу», – зауважив він.

У прес-службі Нацполіції у Херсонській області, зі свого боку, заявили, що до них жодні заяви щодо таких випадків упродовж останніх днів не надходили.

Але це не все. Готують нові злочини. До мене надійшла інформація, що підозрюваний Павловський, який, як вважає слідство, є одним із організаторів убивства Гандзюк, проплатив «покарання» одного зі свідків, що давав покази нашій комісії. За цим свідком зараз ведуть спостереження представники місцевої організації «Ніхто крім нас». Було помічено їхні машини, які відслідковують переміщення цього свідка. Як правило, так діють, перед тим, як здійснити замах або побиття,
– додав Луценко.

Також парламентар сповістив, що своїми каналами про це проінформував правоохоронців.

«Але, на моє переконання, системно цю проблему не вирішити. Слід змінювати керівництво регіональних силових структур, вводити туди нейтральних людей, не пов’язаних з місцевими бандами», – підсумував народний обранець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *