Нардеп Каплін подав заяву про злочини Яценюка та Авакова

Народний депутат Сергій Каплін подав заяви до Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури України про вчинення злочину колишнім прем’єр-міністром, лідером «Народного фронту» Арсенієм Яценюком.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Каплін зазначив, що заяву про втручання з боку Яценюка в діяльність державного діяча зареєстрував до 44-річчя екс-прем’єра, який той відзначає 22 травня.

Нардеп звинувачує Яценюка, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівника парламентської фракції «Народний фронт» Максима Бурбака в тому, що вони займалися його дискредитацією й перешкоджали виконанню ним обов’язків.

Цей злочин, зауважує Каплін, передбачений статтею 344 Кримінального кодексу України. Він передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

«І якщо цього подарунка буде замало – додатковий від Миколи Гордієнка. Людина, яка викрила 7-мимільярдну корупцію Яценюка – поновилась на посаді голови Держфінінспекції. Він готовий продовжити своє фінансове розслідування», – додав Каплін.

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Каплін заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков контролює напівбандитські угруповання та наркопотоки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *