Меланія Трамп обирає денім: перша леді США показує, як носити джинсові сукні

Дружина президента США Дональда Трампа вкотре доводить публіці і шанувальникам, що вона сміливо може претендувати на перші місця у рейтингу найстильніших перших леді. Напердеодні 49-річна Меланія Трамп засвітила черговий образ у трендовій сукні.

Попри те, що Меланію Трамп часто критикують за невдало підібране вбрання, як, наприклад, за куртку з надписом «Мені все одно, а вам?», в більшості випадків вона подає відмінний приклад для наслідування. Так, наприклад кількома останніми виходами перша леді США показала, що вона активно слідкує за трендами сезону.

Читайте також: У замшевій сукні та балетках: Меланія Трамп взяла участь у Великодніх іграх біля Білого дому

Модні глянці неодноразово вказували про актуальність деніму весною-літом 2019 року, а Меланія Трамп радо підхопила хвилю тренду і обрала для себе найкращі варіанти. Так, вона вже з’являлася на публіці у замшевій сукні, яка нагадувала денім, у джинсовій сорочці, а напередодні вийшла у темно-синьому платті з такої ж тканини.

Меланія Трамп вийшла разом зі своїм чоловіком на подвір’я Білого дому для проголошення промови. Для офіційного виходу вона обрала темну джинсову сукню на короткому рукаві з широким поясом на талії від Emilia Wickstead. Аби урізноманітнити свій образ, перша леді США взула бежеві туфлі-човники.

Меланія Трамп
Меланія Трамп / Getty Images 


Меланія і Дональд Трамп / Getty Images

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *