Лозовий носить футболку за ціною прожиткового мінімуму в Україні

Народний депутат від «Радикальної партії» Андрій Лозовий опублікував в мережі фото з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, на якому він у футболці вартістю приблизно 1600 гривень.

Відповідне фото Лозовий опублікував в Facebook, відзначивши, що під час прогулянки в Маріїнському парку він випадково зустрівся з Гройсманом.

«Гуляв в Маріїнському парку. Зустрів випадково Гройсмана. Попросив велику субвенцію для Рівненщини. Пообіцяв», – написав нардеп в соцмережі.

За інформацією інтернет-видання strana.ua, Лозовий одягнений в футболку американського бренду Affliction Clothing. В Україні магазинів цього бренду немає, проте бутики Affliction можна відвідати в Каліфорнії і Неваді (США), Москві (Росія), Парижі (Франція), Празі (Чехія) або Пекіні (Китай).

Футболка, як у Лозового – коштує $58 або 1624 гривні (за курсом НБУ на 22.08.2018). Цінник речі можна прирівняти до прожиткового мінімуму в Україні, який з 1 липня поточного року складає 1777 гривень.

Після того, як повідомлення про дорогоцінну футболку з’явилося в ЗМІ нардеп відразу видалив фото з Facebook.

Нагадаємо, журналіст Ян Доброносов виклав на своїй сторінці в Facebook відео, на якому видно, як народний депутат від «Радикальної фракції» Андрій Лозовий проголосував відразу за шістьох нардепів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *