Кононенко задекларував 20 млн грн дивідендів

Перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко задекларував за 2018 рік понад 20,7 млн гривень доходів.

Про це інформує Українська правда з посиланням на дані реєстру декларацій.

Із 20,7 млн гривень лише 385,3 тис. гривень – зарплата у Верховній Раді, ще 422,8 гривні Кононенко отримав на «виконання депутатських повноважень».

Ще 310,3 тис. гривень – відсотки в «Укрсоцбанку» і 19,9 млн гривень дивідендів у ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «ВІК», кінцевим бенефеціаром якого та власником акцій з 2009 року на суму 5 897 543 грн є Кононенко. 

На рахунках у нардепа в «Укрсоцбанку» – 2,7 млн гривень та 1027 євро, на депозиті в «Альфа банку» – 971,1 тис. гривень.

Кононенко є кінцевим власником ТОВ «Пісківський завод скловиробів», ТОВ «Янтра», ТОВ «Спортивно-оздоровчий комплекс «Монітор» (фітнес-клуб «5 елемент»), ТОВ «Міжнародна тенісна академія», ТОВ «Медсервіс плюс», ДП «Джепен Моторс», ТОВ «Європеський дім», ТОВ «Продюсерський центр «Разом», приватна компанія «Трек Холдінг Кост» (зареєстрована в Іспанії), «Трек Холдінг Лімітед», закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «ВІК», «Ланкашир Біг С.Л», ДП «Зовнішекономсервіс» і ТОВ «Сатурн – Транс».

Із січня 2017 року в Іспанії Кононенко орендує віллу у «Трек Холдінг Кост» на 539,23 кв. м., який розташований у Малазі за адресою реєстрації компанії.

В Україні має житловий будинок на 1643,6 кв. м, квартиру на 239,8 квадратів; дві земельні ділянки (на 4645 і 2255 квадратів) перебувають у власності його дружини Лілії, що отримала їх у 2017 році.  

У власності родини – Subaru та BMW, ще на три авто – Audi, BMW та Mercedes – члени родини мають право користування.  

Нагадаємо, 28 березня журналісти програми «Схеми» опублікували записи телефонних розмов бізнесмена Дмитра Крючкова, братів Суркісів та найближчого соратника президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка, які свідчать про причетність останнього до афер в енергетиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *