Компанія Порошенка продовжує отримувати прибутки коштом українців

Автомобільна компанія «Богдан Моторс», пов’язана з чинним президентом Петром Порошенком, сплачує мізерні відсотки за своїм боргом перед «Укрексімбанком» у 1,3 млрд гривень. Про це йдеться у заяві «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

За їх інформацією, у найближчі три роки процентна ставка за основним боргом для неї становитиме лише 0,46 — 2,46 відсотки. Водночас, для малого та середнього бізнесу процентна ставка становить 19 відсотків.

«Очевидно, що така співпраця з «Богдан Моторс» – збиткова для банку, особливо враховуючи високу інфляцію. Але, схоже, це нікого не цікавить, адже банк завжди можна «підтримати» коштом платників податків», – йдеться у заяві.

В УКРОПі зазначили, що в 2017 році «Укрексімбанк» докапіталізували на 7,7 млрд гривень. Крім того, в партії закликали Національне антикорупційне бюро України та Генеральну прокуратуру з’ясувати, як компанія партнера Порошенка отримала можливість «фактично безкоштовно користуватися державними коштами, та покласти край «круговій поруці» у владі, що завдає державі величезних збитків».

НагадаємоПорошенко оголосить, чи піде на чергові вибори президента України, після старту передвиборчої кампанії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *