Ізраїль планує на честь Трампа назвати поселення

Ізраїль планує назвати нове поселення на честь Дональда Трампа. Прем’єр-міністр Ізраїлю, Беньямін Нетаньягу, заявив, що тиснутиме на свій наступний уряд, який він все ще перебуває у процесі формування, щоб затвердити назву нової громади на Голанських висотах.

Очікується, що ізраїльські та американські чиновники наступного місяця проведуть церемонію закладання наріжного каменю на місце, де буде побудоване нове поселення, повідомляє Guardian.

Під час шестиденної війни 1967 року, ізраїльські війська взяли під свій контроль сирійське вулканічне плато, а пізніше анексували його. Цей крок був засуджений Радою безпеки ООН та ніколи не визнаний на міжнародному рівні.

Місцеві правозахисні групи оцінюють, що близько 130 000 сирійців були вимушені покинути свої домівки під час війни, та не змогли повернутися назад.

Визнання Трампом у березневому твіті претензій з боку Ізраїлю, підсумувало завершення 50-річної зовнішньої політики США та порушило міжнародний консенсус, що забороняє територіальне завоювання під час війни.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *