ГПУ обшукує офіси «Нової пошти» в чотирьох містах

Генеральна прокуратура проводить обшуки в офісах компанії «Нова пошта». Слідчі дії проходять в офісах «Нової пошти», які знаходяться в Києві, Харкові, Полтаві та Дніпрі, повідомив співзасновник компанії Володимир Поперешнюк на Facebook.

За його словами, слідчі ГПУ проводять обшуки в його особистому кабінеті. Крім того, він зазначив, що представники ГПУ забрали його комп’ютер.

Прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган підтвердила інформацію про обшуки в офісах компанії. Вона повідомила, що ГПУ проводить близько 15 обшуків складських і офісних приміщень в Києві, Харкові, Полтаві та Дніпрі.

Слід зазначити, що в лютому в ЗМІ з’явилася інформацію, що в мережі продається база даних клієнтів «Нової пошти». У компанії прокоментували цю інформацію, зазначивши, що вона не відповідає дійсності.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко вдається до маніпуляцій, коли заявляє про відсутність підстав для подання про притягнення народного депутата від «Опозиційного блоку», екс-міністра енергетики Юрія Бойка до кримінальної відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *