Гонтареву треба посадити в СІЗО за російський капітал у фінансовій системі України – нардеп

Народний депутат Ігор Лапін вважає, що главу Національного банку України Валерію Гонтареву слід посадити в Лук’янівське СІЗО за доступ російського капіталу до контролю за фінансовою системою України. Верховна Рада не звільнила Гонтареву, тому що нардепи не змогли домовитися стосовно її імунітету, повідомив Лапін в ефірі одного з телеканалів.

«Вже як я казав пані Гонтаревій впринципі за «Приватбанк» можна поставити «пам’ятник при житті», а за «Альфа-Банк» і допуск російського капіталу до контролю за українською фінансовою системою, то її потрібно посадити в Лук’янівське СІЗО», – підкреслив нардеп.

На його думку, стосовно глави НБУ питання полягає в тому, чи «пам’ятник» для неї буде в межах Лук’янівського СІЗО чи поза ним. На запитання журналіста про те, чи був він здивований відсутністю Гонтаревої у Раді для звіту перед нардепами Лапін заявив, що здогадувався про це.

«Вона один раз прийшла, а її там грошима засипали. Я думаю, що глава НБУ не хоче приходити в Раду, тому що вона не відноситься до категорії людей, які можуть вийти до парламенту та подивитися чесно у вічі нардепам та народу України (ред.)», – додав нардеп.

Нагадаємо, призначення нового голови Національного банку України було перенесено через складну процедуру голосування за омбудсмена.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *