БПП бореться з «Народним фронтом» за право шантажувати Кернеса – політолог

Закриття в суді справи мера Харкова Геннадія Кернеса – елемент протистояння між «Блоком Петра Порошенка» і «Народним фронтом».

Таку думку висловив політолог Руслан Бортник, передає ГолосUA.

«Кернес заявив, що буде підтримувати Порошенка на президентських виборах. Він позиціонує себе, як людина, яка лояльна до нинішньої Адміністрації Президента. В той же час у Кернеса дуже жорсткий конфлікт з міністром МВС Аваковим. Замах свого часу на Кернеса – маркер цього протистояння», – сказав Бортник.

На його думку, справу Кернеса закрили структури, близькі до Банкової і БПП.

«Їм немає необхідності тримати Кернеса на гачку. Можливо, заява Кернеса про підтримку Порошенка була частиною закриття цієї справи. «Народний фронт» намагається не дозволити закрити цю справу. Між БПП і НФ йде боротьба за право контролювати і шантажувати мера Харкова. Справа Кернеса нічим не закінчиться, так як вона висмоктана з пальця. Вона закриється після виборів, після того, як Кернес не буде потрібний, як інструмент. Після президентських виборів справа Кернеса розвалиться остаточно» – вважає політолог.

НагадаємоКиївський районний суд Полтави закрив справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса у зв’язку з відмовою прокуратури брати участь в дебатах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *