«Без щирих посмішок»: як Порошенко возив у Рівне Томос

Вчора, 10 січня, Петро Порошенко відвідав Рівненщину, де провів ряд зустрічей з людьми. Головною метою візиту президента в регіон було продемонструвати Томос, який 6 січня отримала Православна церква України.

В аеропорту Рівного Порошенка зустріли молоді дівчата в національних костюмах. Вони піднесли гаранту коровай. Порошенко приїхав на службу до Свято-Покровського собору.

«Без щирих посмішок»: як Порошенко возив у Рівне Томос

 

З собою він привіз Томос про автокефалію української православної церкви. Після подячного молебню у Свято-Покровському соборі президент поїхав у військовий госпіталь, а звідти попрямував у Здолбунів. Провівши не одну зустріч з громадянами, Порошенко повернувся у Рівне, де виступив у місцевому драмтеатрі.

«Без щирих посмішок»: як Порошенко возив у Рівне Томос

 

Цікаво, що на зустріч з президентом не змогли потрапити навіть журналісти, хоча анонсувалося, що вхід на захід буде вільним. І хоча представники ЗМІ не змогли у повному обсязі висвітлити візит Петра Порошенка на Рівненщину, у соціальних мережах можна знайти чимало світлин з президентом, зроблених чи то прес-службою гаранта, чи то непрофесійними медійниками. Перше, що кидається в очі, коли проглядаєш такі фотографії – відсутність щирих посмішок на обличчі Петра Порошенка.

Практично на кожному знімку президент не посміхається, або ж посміхається не природно, не щиро. Навіть не професійний фотограф розпізнає на цих світлинах вимушену посмішку. Більшість людей, які потрапили до об’єктивів камер з Порошенком, також майже не усміхаються, або з роблять це по команді з-за кадру.
Незважаючи на те, що Петро Порошенко ще не зареєструвався у ЦВК як кандидат у президенти, агітаційні газети за нього вже випускають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *