«Батьківщина» звинуватила Порошенка у скупці голосів для Тимошенко

У штабі кандидата у президенти від «Батьківщини» Юлії Тимошенко заявили, що нині по всіх регіонах для неї скуповують голоси нібито за наказом провокаторів Порошенка.

Відповідну заяву розмістили на офіційному сайті партії.

«Влада від імені штабу «Батьківщини» масово пропонує громадянам по 500 гривень за підтримку Юлії Тимошенко. Відповідні випадки фальшивих телефонних пропозицій зафіксувала служба безпеки партії «Батьківщина» в усіх регіонах України», – пишуть підлеглі Тимошенко.

Зазначається, що телефонують до громадян з номерів компанії, яка займається соціологічними опитуваннями на замовлення БПП.

За інформацією департаменту, схожі дії відбуваються в інтернеті: на розміщення постів з Тимошенко «невідомі провокатори» обіцяють гроші та сувенірну продукцію.

У штабі кажуть, що «хвиля провокацій» почалась після того, як Тимошенко, Садовий, Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори в ефірі одного телеканалу.

«Батьківщина» підкреслює, що будь-які пропозиції винагороди за підтримку Тимошенко є фальшивкою і провокацією, організованою владою.

Зокрема, підкупом виборців займається нардеп Сергій Березенко та Ігор Гринів, власник соціологічної компанії «Социс», а контролює це все, за словами штабістів, Петро Порошенко.

Нагадаємо, у Міністерстві внутрішніх справ роз’яснили, чому оплату роботи агітаторів і спостерігачів на виборах поліція кваліфікуватиме як підкуп виборця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *