Адміністрація президента готує силове захоплення телеканалу ZIK

Телеканал ZIK заявив, що Адміністрація президента (АП) готує силове захоплення будівлі Жовтневого палацу, де знаходиться ЗМІ. За інформацією телеканалу, АП буде використовувати радикальні організації для його захоплення, яке має відбутися вже найближчим часом.

Для підтвердження своєї заяви прес-служба зазначила, що 1 березня 2018 року Національна гвардія неочікувано розірвала угоду про охорону будівлі телеканалу. До таких дій правоохоронці вдалися після відповідної вказівки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Спробу встановлення контролю над телеканалом ZIK ми розглядаємо не тільки як загрозу нинішній незалежній редакційній політиці, а й як загрозу майбутньому нашого колективу», – йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі зазначили, що захоплення телеканалу АП ще більше сконцентрує «у руках» чинної влади контроль над українськими ЗМІ.

«У важкий час ми сподіваємось на захист суспільства, для якого щодня і працюємо, аби надавати правдиву та неупереджену інформацію», – повідомили у ZIKу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *