Українська спортсменка розповіла, як їх прийняли у Білорусі

У п’ятницю, 28 червня, збірна України з легкої атлетики виборола золоту медаль в новому виді змагань на Європейських іграх-2019 в Мінську – командному змаганні в форматі DNA (Динамічна нова легка атлетика). Українська команда перемогла у фінальному змаганні – гонці переслідування – і довела свої претензії на золоті медалі. Срібні медалі дісталися Білорусі, а бронзові – Німеччині.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Сегодня”.

Українські легкоатлети виграли перші змагання з DNA і виконали найгучніший Гімн України “Ще не вмерла Україна” на цих Іграх. Спортсмени виграли біг на 100 м у чоловіків, стрибки в довжину у жінок, стали другими в змішаній естафеті 4х400 м і стрибках в висоту у чоловіків, посіли третє місце в бігу на 100 м у жінок, біг з бар’єрами на 110 м у чоловіків, біг з бар’єрами на 100 м у жінок, а в метанні списа у жінок показали 4-й результат.

Своїми враженнями поділилися українські спортсменки Яна Качур та Тетяна Мельник.

“Емоції просто зашкалюють! Відчувався таке загострення, така боротьба! До останнього метра я не здавалася, розуміла, що на мені вся відповідальність”, – розповіла Яна Качур.

“Я була впевнена на 100%, що першими будуть стартувати білоруси, – продовжила Яна. – Адже у них сильні особисті види – висота, спис, бар’єри, спринт … Знали, що нам потрібно буде попотіти. Стадіон був забитий. Але не вперше чую, що білоруси кричать нам: “Українці – брати”. Вони нас люблять, поважають. Звичайно, всі прийшли підтримати свою рідну країну Білорусь, але коли мене випустили на доріжку, я бачила прапори України. Це надавало впевненості, сил – просто нереально!”, – додала Тетяна Мельник.

Нагадаємо, український борець Олександр Хоцянівський завоював бронзу на Європейських Іграх.

Збірна України з пляжного футболу перемогла іспанців та італійців на Європейських Іграх.

Європейські Ігри 2019: розклад виступів українців

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.