США підготували новий потужний удар по Росії: важливі подробиці

Американські сенатори Кріс Ван Холлен і Марко Рубіо внесли в Конгрес оновлену версію законопроекту про санкції США проти РФ через втручання у вибори і запропонували блокувати активи «високопоставлених політиків і олігархів» з Росії, а також заборонити їм в’їзд в США.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Bloomberg.

Законопроект включає в себе заборону для американських громадян і компаній на “нові інвестиції” в російський енергетичний сектор або енергетичну компанію в Росії. Разом з цим, американський президент зможе «блокувати і забороняти транзакції з власністю і частками у власності на території США або у володінні осіб на території країни».

Крім того, законопроект пропонує заборонити в’їзд в США «будь-яким високопоставленим іноземним політичним особам або олігархам зРосії», які «втручалися у вибори».

Підкреслюється, що під блокування можуть підпасти активи «двох або більше» найбільших російських банків.

Нагадаємо, нещодавно президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Санкції були введені відносно 294 юридичних і 848 фізичних осіб, які причетні до захоплення українських моряків, проведення “виборів” на територіях “ЛНР/ДНР”, а також займаються антиукраїнською діяльністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.