Нардеп Каплін подав заяву про злочини Яценюка та Авакова

Народний депутат Сергій Каплін подав заяви до Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури України про вчинення злочину колишнім прем’єр-міністром, лідером «Народного фронту» Арсенієм Яценюком.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Каплін зазначив, що заяву про втручання з боку Яценюка в діяльність державного діяча зареєстрував до 44-річчя екс-прем’єра, який той відзначає 22 травня.

Нардеп звинувачує Яценюка, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівника парламентської фракції «Народний фронт» Максима Бурбака в тому, що вони займалися його дискредитацією й перешкоджали виконанню ним обов’язків.

Цей злочин, зауважує Каплін, передбачений статтею 344 Кримінального кодексу України. Він передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

«І якщо цього подарунка буде замало – додатковий від Миколи Гордієнка. Людина, яка викрила 7-мимільярдну корупцію Яценюка – поновилась на посаді голови Держфінінспекції. Він готовий продовжити своє фінансове розслідування», – додав Каплін.

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Каплін заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков контролює напівбандитські угруповання та наркопотоки.