Коронавірус в Італії: Мілан вивів на вулиці армію

Коронавірус в Італії: Мілан вивів на вулиці армію
Коронавірус в Італії: Мілан вивів на вулиці армію

Італійські міста вводять жорсткіші заходи та нові обмеження, намагаючись стримати пандемію коронавірусу, через яку Італія вийшла у світові лідери за кількістю загиблих. 

Про це повідомляє італійське агентство Ansa.

Префектура Мілана в п’ятницю розпорядилася розгорнути 114 військових, аби вони контролювали дотримання жителями наказу залишатися вдома. Це рішення ухвалили після того, як губернатор Ломбардії Аттіліо Фонтана звернувся до армії з проханням допомогти поліції забезпечити виконання карантину. В Італії жителям дозволено пересуватися тільки з метою роботи, вирішення проблем зі здоров’ям чи закупівлі продовольства. Тисячі людей порушують карантинні вимоги. Тим часом північно-східний регіон Венето, центром якого є Венеція, через пандемію коронавірусу в п’ятницю закрив свої парки і сквери.

Обмежено використання велосипедів і пішохідних прогулянок. Люди, які виходять купувати їжу або гуляти з собаками, не повинні віддалятись на відстань понад 200 метрів від своїх будинків. Продуктові магазини і супермаркети закриють на неділю та святкові дні. Всі обмеження поки діятимуть до 3 квітня. Північно-західний регіон П’ємонт планує видати постанову, що посилить заходи “блокади”, зокрема – ще більше обмежить активність людей на свіжому повітрі. Влада північних регіонів заявляє, що не може чекати, поки уряд зважиться на нові обмеження по всій країні. Особливо критичний момент – вихідні, коли очікується більша присутність громадян на вулицях.