Команда Зеленського тисне на місцеву владу на Київщині заради свого кандидата

Місцеву владу на Київщині хочуть змусити організовувати «сітки» для підкупу виборців заради перемоги журналіста каналу «1 1» Олександра Дубінського, який йде на вибори від «Слуги народу».

Про це нашій редакції повідомив голова сільської ради одного з сіл Васильківського району, попросивши, щоб його ім’я в цілях безпеки не розголошували.

«25 червня, о 19.30 в Будинку культури Василькова відбудеться зустріч з журналістом каналу «1 1» Дубинським. На неї «запрошують» голів сільрад. Запрошують – це м’яко сказано, швидше зганяють. За попередньою інформацією, мова піде про організацію «сіток» для кандидата», – каже голова сільради.

Він стверджує, що тиск на органи місцевого самоврядування почалося «по повній програмі».

«Мені телефонував колега з Обухівського району. У нього СБУшники прийшли прямо в квартиру, погрожують відкриттям справ за вигадані злочини, якщо відмовиться працювати на перемогу Дубинського. Так працюють «слуги народу». Така нова влада. Ми вже думали, що нарешті в Україні вибори стали проходити демократично, але, схоже, що повертаємося до поліцейської держави, як за Януковича», – розповідає чоловік.

Нагадаємо, журналіст каналу «1 1» Дубинський балотується в Раду по 94-му округу. Після оголошення рішення йти на вибори він попросив Зеленського та Разумкова підтримати його висунення. Судячи з того, що вибори вже втрутилися СБУшники, які безпосередньо підпорядковуються близького друга Президента Івану Баканову, схоже, що прохання його таки почули.