Кличко поскаржився Зеленському після заяв Богдана

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) і мер міста Києва Віталій Кличко звернувся до президента України Володимира Зеленського після того, як керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що він втратив контроль над столицею.

Відповідне відеозвернення Кличко оприлюднив у Facebook.

За словами мера столиці, все, що наговорив Богдан – «повна нісенітниця і не компетентність».

«Але я звертаюся до президента. Володимир Олександрович, з повною повагою до вас, якщо влада будуть представляти такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, то про які нові стандарти ми можемо говорити в політиці?», – зазначив він.

За словами Кличка, «Київрада працює прозоро і ефективно».

«Якщо коротко, Київрада працює прозоро і ефективно, без «смотрящих» – мовою керівника вашого Офісу. Друге, я давно не є керівником БПП. Третє – комусь гроші пропонували? Прізвища, хто, навіщо? Якісь плітки – це безпідставна брехня. І також маніпуляція законами і Конституцією – на все це дивиться вся Україна і наші міжнародні партнери. Хіба це рівень керівника Офісу глави держави?», – заявив він.

Кличко запевнив, що не тримається за крісло і посаду.

«І останнє, я не борюся за крісло. Мені не потрібна посада. Я борюся за наше місто, за країну, я борюсь за самоврядування, за киян. За можливість обирати людину, яка відповідальна виключно перед киянами», – заявив мер столиці.Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Богдан вважає мера Києва Віталія Кличка неефективним керівником міста і причетним до корупційних схем столиці.